Чи буде міська влада компенсувати перевезення пільгових категорій населення?

Крига скресла❗️ На засіданні позачергової сесії Білоцерківської міської ради депутати обговорювали питання відшкодування перевізникам Білої Церкви компенсацій на перевезення пільгових категорій населення.

‼️ Конфліктні ситуації між пільговиками та перевізниками – є проблемою №1 в сфері пасажирських перевезень. Причиною таких конфліктів є відсутність механізму, що регулював би відносини між пасажирами та перевізниками.

Пільгові категорії населення мають право на безкоштовний проїзд. Так само і перевізник має законне право отримати оплату за їх перевезення. Місцева влада повинна регулювати відносини між цими суб’єктами, а не закривати очі на проблеми, що лежать на поверхні.

✔️ Вирішенням цього болючого питання є виконання місцевою владою свого законного обов’язку – згідно діючого законодавства місцева влада повинна відшкодовувати перевізникам кошти за перевезення пільгових категорій населення.

Для того, щоб нарешті зняти питання напружених відносин між водієм та пасажиром, перевізники міста Біла Церква колективно звернулись до міського голови Дикого Г.А. та депутатів Білоцерківської міської ради з проханням вжити заходів, аби ця проблема нарешті себе вичерпала. Зокрема перевізники звернулись з проханням:

  • Розробити та затвердити методику розрахунку компенсації за перевезення пільгових категорій;
  • Розробити та затвердити Програму відшкодування перевізникам коштів за перевезення пільгових категорій;
  • Прийняти рішення про передбачення в бюджеті міста на 2020 рік та наступні роки коштів на відшкодування перевізникам компенсацій на перевезення пільгових категорій населення.

 

✔️ Зі свого боку перевізники у своєму зверненні заявляють про готовність приймати участь в розробці необхідних проектів рішень та напрацюванні відповідних механізмів у сфері пасажирських перевезень. Додатково перевізники пропонують розглянути можливість утворення відповідних робочих груп, що забезпечать ефективну комунікацію між бізнесом та владою.

❗️Зрештою, на пленарному засіданні позачергової сотої сесії Білоцерківської міської ради депутати своїм голосуванням підтримали колективне звернення перевізників. Сподіватимемось, що найближчим часом міською владою будуть вжиті конкретні кроки, аби білоцерківці відчули на собі покращення якості пасажирських перевезень.