Чистота та порядок у громадському транспорті Білої Церкви

 У Білій Церкві в період підвищення захворюваності на ГРИП та ГРВІ дезінфекція у громадському транспорті критично потрібна та важлива складова.

Розуміючи небезпеку поширення вірусних інфекцій в громадських місцях, транспортна компанія ТОВ «Транссіті» щодня вживає додаткові санітарні та протиепідемічні заходи у транспортних засобах з метою профілактики.

Щоденно в своїх автобусах працівники компанії обробляють салон спеціальним розчином, що на 99% вбиває бактерії грипу, туберкульозу та гепатиту.

Крім того, підприємство приділяє значну увагу зовнішньому вигляду та чистоті салону у всіх своїх автобусах. В автопарку компанії нині налічується понад 68 машин середнього і великого класу (євро 5).

Всі автобуси компанії проходять обов’язкове щоденне сухе внутрішнє прибирання до початку і після закінчення зміни. Також відбувається протирання поручнів антибактеріальними розчинами.

Один раз на два дні кожен транспортний засіб миється ззовні в спеціально обладнаному цеху.

Звісно, інколи погода не сприяє санітарному стану, але працівники підприємства намагаються контролювати цей процес. Під час несприятливих умов прибирання салонів проводиться додатково водіями на кінцевих зупинках.

Варто зауважити, що кожен водій «Транссіті» зобов’язаний стежити за своїм транспортним засобом впродовж усього дня та перед виїздом на маршрут завжди перевіряти чистоту салону і вид кузова.

«Наша компанія є однією з провідних у сфері громадського транспорту Білої Церкви. Ми прагнемо дотримуватись усіх правил санітарного утримання автобусів, зокрема, як миття салону транспорту відповідними засобами, так і очищення сидінь від пилу та сміття, — розповідає директор ТОВ «Транссіті» Сергій Шутенко. – Контроль за санітарним станом кожного автобуса здійснюється механіком щоденно перед виходом на лінію. Якщо автобус брудний, його відправляють на мийку. Ми завжди прагнемо покращити якість надання послуг, аби наші пасажири почували себе комфортно та безпечно».

У зв’язку з поширенням вірусних інфекцій ТОВ «Транссіті» закликає й інших перевізників міста посилити протиепідемічні заходи в салонах автобусів, щоб у Білій Церкві громадський транспорт був безпечним для всіх мешканців та гостей міста.