Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Demon Pots

Грати на гроші
Пекло реальне, або це має бути барабанне пекло, і воно дає сміливим гравцям казино Slots City шанс покласти в кишеню загальний виграш у 6000 разів. Зверніть увагу на безкоштовні обертання та спеціальні монети, які допоможуть вам на цьому шляху, а також на маленького демона, який перестрибує через сітку, коли гра стає дикою.

Пекло на барабанах!

Дія гри Demon Pots відбувається у вогняному царстві зі стандартною ігровою сіткою з п'яти барабанів на три ряди. Головний герой - вогненно-червоний демон з рогами, тризубом і сережкою, який сидить над ігровою сіткою. Він також розмахує своїм тризубом, коли приземляється на дошку, і розсилає вогняні кулі по барабанах, щоб активувати бонусні функції.

RTP та дисперсія

RTP
Слот Demon Pots має коефіцієнт RTP 96,01% під час гри в базову гру.

Волатильність і найбільші виграші

Demon Pots - гра з високою волатильністю. Її максимальний потенційний виграш становить 6000x.

Як грати в Demon Pots

Грати в Demon Pots дуже просто, але ось короткий посібник, який допоможе вам почати:

  • Натисніть сріблясту кнопку обертання, щоб запустити барабани.
  • Використовуйте кнопки + та -, щоб збільшити або зменшити ставку.
  • Натисніть на символ "i", щоб побачити правила гри та таблицю виплат.

Грайте в Demon Pots та інші слоти відповідально, встановивши ліміт для своєї ігрової сесії.

Як виграти в Demon Pots

Гра Demon Pots відбувається на п'ятибарабанній трирядній ігровій сітці, яка містить 40 ліній для виплат. У грі немає нічого незвичайного, а виграші зараховуються звичайним для слотів способом - за збіг від трьох до п'яти символів, що йдуть зліва направо по ігровій сітці.

Топ-символи

Всього в грі Demon Pots 10 виграшних символів, які поділяються на класичні гральні карти та більш високооплачувані жетони на ігрову тематику. Низькооплачувані символи дають вам максимальний потенціал виплат 0,5x. До високооплачуваних відносяться тризуби, купки грошей і корона. Корона пропонує короля виплат з максимальним призом у 5 разів.

Ліміти ставок

Ставки в грі Demon Pots починаються від 0,4.

Особливості бонусної гри Demon Pots

У цій грі немає символу розкиду. Замість цього бонусні функції в слоті Demon Pots активуються демоном, який вистрілює вогняні кулі в чотири горщики над сіткою, кожен з яких позначений різною функцією. У базовій грі демон може з'являтися лише на центральному квадраті і може замінити всі інші символи, окрім монети.

Символи монет і супермонет

Символи монет можуть випадати випадковим чином під час базової гри, додаючи до ставки від 0,2x до 2x ставки. Якщо вони випадають одночасно з диким символом, їхня вартість зараховується до вашого банку.

Вогняна куля також може активувати окремий банк монет над барабанами. Це додає шість монет на барабани, номіналом від 0,2x до 1x ставки. Вони складаються разом і кладуться у вашу скарбничку.

Коли бонусна функція Super Coins активується вогняною кулею, на барабанах з'являється шість монет, але їхня вартість збільшується від 0,4x до 2x.

Виграшні обертання

Якщо активується банк виграшних обертань, ви отримаєте шість безкоштовних респінів (плюс ви отримаєте ще шість, якщо банк виграшних обертань випаде ще раз). Протягом усіх респінів дикі символи залишатимуться заблокованими в середині сітки. Кожне повторне обертання гарантує виграш, який може бути як у базовій грі, так і в будь-якій спеціальній функції.

Безкоштовні обертання

Якщо активується банк безкоштовних обертань, ви отримаєте шість безкоштовних обертань з диким символом, зафіксованим у центральній позиції сітки. Під час раунду безкоштовних обертань можна активувати будь-який бонусний банк. Крім того, ви також можете отримати деякі інші додаткові бонуси:

  • На четвертому та п'ятому барабанах можна випасти повністю заповнений дикий символ. Вони залишаються липкими до завершення безкоштовних обертань.
  • Повністю заповнений дикий барабан 5 множить будь-яку вартість монет на x3.
  • Повністю заповнені дикі барабани 4 і 5 додають до всіх монет множник виграшу x6.
  • Повторне активація банку безкоштовних обертань під час бонусного раунду дає вам ще шість безкоштовних обертань.

Висновок

Боже милостивий, великі вогняні кулі! Demon Pots - це розважальна гра, хоча й така, що навряд чи підпалить світ (іронія долі, звісно, з огляду на її тематику). Виграшні символи не пропонують величезних виплат, але загальний потенціал виграшу становить дуже пристойні 6000x, що є найвищим показником для слотів.

Вогняні безкоштовні обертання!

Найкраще в грі Demon Pots - це її бонусні функції. Вони надзвичайно різноманітні й надають вам доступ до безкоштовних обертань, респінів та множників виграшів, що в поєднанні створює сучасну гру з більш вінтажним виглядом.

X
ГРАТИ БОНУС