Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Go Bananas

Грати на гроші

Ігровий автомат Go Bananas

Go Bananas - це весела гра в онлайн казино Слотс Сіті на тему мавпячого острова з 5 барабанами та 20 лініями для виплат. Він не пропонує багато різноманітних бонусних функцій, але в ньому є багато унікальних і добре представлених символів Дикої Мавпи. Хочете дізнатися більше? Читайте далі.

Графіка та анімація

З точки зору зовнішнього вигляду, Go Bananas - це приємна гра, яка відчуває себе дуже доречною з точки зору спроби донести свій веселий тваринний досвід до верств населення. Мені подобається фон будиночка на дереві, пустотливі мавпочки, соковиті фрукти та мерехтливі дорогоцінні камені, оскільки вони створюють чудовий загальний вигляд і відчуття гри. 3D-анімації в слоті майже немає, але гра рухається плавно і добре справляється з 20 лініями виплат. Загальний ігровий процес був дуже плавним; я не відчував жодних затримок у цьому слоті.

Ігровий процес

Go Bananas - це 5-барабанний, 3-рядний, 20-лінійний відеослот, який включає п'ять диких символів мавп, які оживають, коли ви виграєте. Ця комбінація є хорошим вибором для гри, і вона дійсно працює у виконанні гри. Мета безкоштовного демо-режиму - дати гравцям уявлення про те, яким буде досвід гри в слоти на реальні гроші.

Підсумок

Go Bananas не є одним з найкращих слотів від Net Entertainment, він добре представлений і має достатню кількість функцій, якими можуть скористатися любителі мавп. Шанувальникам слотів з тваринами та великою кількістю диких символів варто спробувати цю гру.

X
ГРАТИ БОНУС