Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Mystic Orbs

Грати на гроші
ELK Studios пропонує гравцям інноваційний та унікальний ігровий досвід у слоті Mystic Orbs в онлайн казино Слотс Сіті. Гравці можуть активувати всілякі модифікатори, такі як збільшення множників, додаткові життя та миттєві виграші в цьому веселому слоті, який пропонує 10 000-кратний головний приз.

Тема та графіка

Дія Mystic Orbs відбувається глибоко в печері, а набір барабанів вбудований у декорації. В основі гри лежить легенда про дракона Інглонга, який стоїть на сторожі скарбів Юй Великого.

Це чудова гра з цікавим саундтреком, а нам завжди подобається, коли слот має якусь передісторію. Отже, Mystic Orb від ELK відповідає багатьом критеріям з точки зору ігрового дизайну.

Mystic Orbs RTP та дисперсія

Коефіцієнт виплат Mystic Orbs RTP становить 95%. У той час як більшість сучасних слотів мають відсоток виплат 96% або більше, у слотах ELK Studio він становить близько 95%. Тим не менш, гра пропонує розважальний досвід з великим потенціалом виграшу.

З точки зору дисперсії, Mythic Orbs відноситься до середньо/високо волатильних ігор з оцінкою 7/10 за шкалою волатильності розробника. Вона також пропонує головний приз у розмірі 10 000x з коефіцієнтом виграшу 28%.

Як виграти

Оскільки це кластерний слот, виграш у демо-слоті Mystic Orbs від ELK приносять п'ять або більше однакових символів у групі. Найбільш високооплачувана комбінація складається з 18 або більше символів, а призи за неї варіюються від 100x за найнижче оплачуваний символ до 2000x за найвище оплачуваний символ.

У Mystic Orbs є два диких символи. Перший - це звичайний дикий символ, який замінює всі інші символи для отримання виграшу, а другий - титульна сфера, яка запускає різні бонуси.

Дикі кулі

Коли на барабанах з'являється символ Wild Orb, він запускає модифікатор, розташований у сусідній позиції на спеціальному барабані. Ці модифікатори виконують різні функції:

  • Множник: збільшує множник для поточного обертання
  • Upgrade: замінює всі символи, що з'явилися, на наступний за величиною символ протягом до трьох каскадів
  • Облога кулі: перетворює всі символи навколо кулі на один і той самий символ, який приносить виграш
  • Бонус: негайно активує бонус
  • Додаткове життя: переносить зібрані вами кулі на наступний спін, щоб збільшити ваші шанси потрапити в бонусний раунд
    Сфери також можуть з'являтися як заряджені сфери. Це активує всі модифікатори Feature Reel.

Безкоштовні обертання та бонуси

Існує два способи запустити раунд безкоштовних обертань Mystic Orbs:

  • Випадання п'яти диких куль за один спін
  • Активуйте бонусну плитку на спеціальному барабані

Під час бонусу ви отримаєте 5 безкоштовних обертань - при цьому ні множники, ні зібрані кулі не обнуляються між обертаннями. До рядка з функціями додається нова плитка - Виплата за кулю. Це забезпечить вам миттєвий виграш.

Огляд ігрового автомата Mystic Orbs

ELK Studios пропонує гравцям ще один інноваційний ігровий досвід завдяки своїй слот-грі Mystic Orbs. Її Feature Reel - це те, що ми не часто бачимо у світі слотів, і це додає багато азарту в ігровий процес.

Чудові можливості модифікаторів

Спосіб запуску бонусів у Mystic Orbs пропонує захопливий досвід, де ви, як правило, відчуваєте, що тут багато дії. Цьому також сприяє середній/високий рівень дисперсії та 28% відсотків виграшів.

Тим не менш, це дуже волатильний слот, тому вам слід переконатися, що у вас є достатній банкрол, щоб підтримувати такий тип гри.

Веселі безкоштовні обертання

У раунді безкоштовних обертань гравці можуть розраховувати на ще більше розваг. Додавання миттєвих виграшів дійсно прискорює процес, так само як і той факт, що множник не обнуляється між обертаннями.

Тим не менш, бонус у вигляді безкоштовних обертань трохи замалий. 5 обертань не дають вам достатньо часу, щоб дійсно накопичити багато пристойних виграшів. Однак, якщо вам вдасться повторно запустити раунд, у вас є хороший потенціал.

X
ГРАТИ БОНУС