Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Wolf Fang The Origins

Грати на гроші

Огляд ігрового автомата Wolf Fang The Origins

Ви готові випробувати неприборкану дику природу у всій її красі? Вам сподобається онлайн-слот Wolf Fang The Origins від Spinomenal в онлайн казино Слотсити, який запрошує вас випустити на волю свого внутрішнього хижака. Насолоджуйтеся прекрасними краєвидами та максимально зануртеся в атмосферу занурення, скориставшись функцією безкоштовних обертань.

Відправляйтеся в страхітливі джунглі

Ігровий автомат Wolf Fang The Origins від Spinomenal запрошує вас зануритися в привабливий погляд залитого місячним сяйвом лісу плейстоценового періоду, де небезпечні вовки здійснюють вилазки на молитву. Запустіть спінер, щоб зануритися в густий ліс, огорнутий густим туманом. Чудовий саундтрек в африканському стилі з барабанними ударами супроводжує чіткі візуальні ефекти, щоб пробудити ваш авантюрний дух.

Барабани онлайн-слоту Wolf Fang The Origins прикрашені символами, які втілюють справжній дух дикої природи. Середніми символами є мамонт, шаблезубий лев, шерстистий носоріг і птах, а нижчими - символи A, K, Q, J і 10 покерного роял-флеша. Нарешті, вовк - це дикий символ, до якого приєднується символ безкоштовних обертань - єдиний спеціальний символ, який ви зустрінете під час гри.

Прокладіть собі шлях до диких виграшів на барабанах

Граючи в слот Wolf Fang The Origins онлайн, ви будете полювати на 5 барабанах, 3 рядах і 5 фіксованих лініях виплат разом із 95,83% RTP. З іншого боку, бюджет ставок коливається від 0,05 до 50 монет за спін, що є пристойним рішенням, яке враховує інтереси як звичайних, так і хайролерів.

Додаткові нагороди чекають!

Хоча ігровий автомат Wolf Fang The Origins не насичений бонусними функціями, їх достатньо, щоб втамувати вашу спрагу до привабливих прибутків. Ось які функції бонусів доступні для вас у грі:

Дикий символ

Як дикий символ гри, вовк може замінити всі символи, окрім символу безкоштовних обертань, для складання виграшних комбінацій. 5 диких символів на виграшній лінії виплат принесуть найбільший виграш у грі, який у 2 000 разів перевищує вашу ставку.

Безкоштовні обертання

Щонайменше 3 розсіяні іконки безкоштовних обертань запускають функцію безкоштовних обертань, яка відкриває вам два варіанти безкоштовних обертань. У першому випадку ви отримуєте 20 безкоштовних обертань, а всі символи середньої вартості з'являться у вигляді складених символів 1х2. У другому варіанті символи середнього розміру з'являються у вигляді стеків 1х3 символів. Зберіть 3 або більше символів розкиду в майбутньому, щоб отримати ще 5 безкоштовних обертань.

X
ГРАТИ БОНУС