Загальна інформація

Загальна інформація

Провідна транспортна компанія Білої Церкви ТОВ «Транссіті» надає послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування. Підприємство створено у 2017 році в рамках реалізації автотранспортної реформи у Білій Церкві.

ТОВ «Транссіті» — одне із лідерів на ринку пасажирських перевезень, що дотримується інвестиційних зобов’язань, взятих перед містом та громадою. Наразі підприємство обслуговує 7 маршрутів у м. Біла Церква: № 7, 1314 , 16 , 17, 21 та 22, та має в арсеналі понад 73 автобуси середнього і великого класу (стандарту Євро 5).

Великий автобусний парк, багатий досвід та якісне обслуговування маршрутної мережі гарантує надійність, комфорт і зручність для пасажирів.

Головні пріорітети діяльності ТОВ «Транссіті»

Розвиток маршрутної мережі з максимальною зручністю для пасажирів пересуватись містом
Забезпечення конкурентного середовища й прозорості конкурсів при виборі компанії-перевізника
Впровадження системи валідації та «Картки білоцерківця»
Запуск електробасів західноєвропейського зразка з мінімізованим впливом на екологію міста та ін.
Заміна рухомого складу малої пасажиромісткості на великі комфортні автобуси
Обладнання транспортних засобів системами GPS-навігації, відеонагляду, голосового і текстового сповіщення про зупинку тощо
Підвищення екологічного стандарту транспорту до норм Євро-5
Стовідсоткове оновлення рухомого складу протягом п’яти років згідно з інвестиційними зобов’язаннями

ТОВ «Транссіті» виступає за якісне впровадження реформи транспортної інфраструктури в м. Біла Церква, ефект якої відчуватиметься внаслідок реалізації на практиці низки заходів, що вищезазначені в головних пріоритетах діяльності підприємства.