Шановні пасажири! Зберігайте спокій та чистоту!

У зв’язку з поширенням коронавірусу ТОВ «Транссіті» посилює санітарну обробку та дезінфекцію громадського транспорту на своїх маршрутах.

Щоденно та системно перед кожним виїздом на рейс на кінцевих зупинках здійснюється дезінфекційна обробка дверних ручок, поручнів, сидінь тощо в середині транспортного засобу. Також рухомий склад прибирають й вночі в депо, перед тим, як транспорт зранку вийде на лінію.

Наші служби ретельно дезінфікують салони автобусів спеціальним антисептичним засобом «БІО-КЛІН», що знезаражує вірусні інфекції.

Щодня в автобусах проводиться вологе прибирання з повноцінним обприскуванням салону.

Крім того, згідно з Рішенням Білоцерківської міської ради №153 від 16 березня 2020 року в м. Біла Церква вводиться низка обмежувальних заходів. Також є певні корегування по роботі громадського транспорту.

ТОВ «Транссіті» підтримує дані карантинні заходи та сприятиме мінімізації поширення вірусної інфекції CORVID-2019 в автобусах своєї мережі.

Шановні пасажири, пам’ятайте базові правила профілактики від поширення Corvid-2019 – ретельно мийте руки після відвідування громадських місць, уникайте дотиків до обличчя та тримайте дистанцію.

Бережіть себе та близьких!