ТОВ «Транссіті» дбає про безпеку своїх пасажирів

Щодня тисячі мешканців Білої Церкви користуються громадським транспортом, але чи задумуються вони скільки роботи пророблено транспортною компанією, аби автобус знаходився в гарному технічному стані.

Щоранку перед виїздом на маршрут кожен автобус ТОВ «Транссіті» проходить технічний огляд фахівцями.

Детально перевіряється технічний стан транспортного засобу, а також внутрішня частина салону. Якщо виявляється будь-який недолік, автобус на лінію не випускається до повного його усунення.

Утім, варто врахувати й той факт, що впродовж дня автобуси піддаються вандалізму. Не зовсім виховані пасажири можуть обривати штори, пошкоджувати та обмальовувати сидіння, залишати після себе сміття та багато ін.

За словами директора ТОВ «Транссіті» Сергія Шутенка, впродовж тижня технічні спеціалісти замінюють не менше ніж 10 сидінь, які фізично знищуються. Також щоденно водії деяких транспортних засобів змушені по кілька раз на день «підкручувати» сидіння, бо інколи пасажири навмисно їх відривають.

«Наше підприємство забезпечує достатньо високий рівень сервісу, пов’язаний з перевезенням пасажирів. Ми дбаємо, аби мешканці та гості міста користувались безпечним та надійним транспортом. І в цьому аспекті ми працюємо щодня. Але білоцерківцям також варто пам’ятати, що в місті працюють і п’ять інших перевізників. Тому не слід асоціювати будь-які недоліки в інших транспортних засобах з нашим підприємством. Сподіваємось, що з запровадженням ефективної транспортної реформи перевізники матимуть змоги більш якісно покращувати рухомий склад,» — наголошує директор ТОВ «Транссіті» С. Шутенко.