Транспортна компанія ТОВ «Транссіті» виконує інвестиційні зобов’язання. Нові автобуси марки «Атаман» вже курсують маршрутами Білої Церкви

  У вівторок, 11 лютого 2020 року, в міській раді відбулась спільна нарада з автотранспортними перевізниками Білої Церкви. Заступник міського голови Олександр Поляруш разом із начальницею відділу транспорту та зв’язку Оленою Шевченко заслухали звіти керівників підприємств.

У своєму виступі директор ТОВ «Транссіті» Сергій Шутенко зазначив, що підприємство у 2019 році придбало 11 абсолютно нові низько підлогові автобуси марки «Атаман», що відповідають екологічним стандартам Євро-5. Також дані автобуси мають спеціальне обладнання, що дозволяє людям з інвалідністю та мамам з візочками безперешкодно пересуватись містом.

«Наразі наша транспортна компанія без жодних порушень виконує інвестзобов’язання, оновлюючи рухомий склад. Автопарк підприємства налічує понад 68 автобусів середнього та великого класу. На підприємстві працює 220 чоловік, які офіційно працевлаштовані згідно з чинним трудовим законодавством», — наголосив керівник ТОВ «Транссіті».

   Крім того, за словами Сергія Шутенка, підприємство виступає за впровадження системи валідації та «картки білоцерківця», що допоможуть місту вирішити проблемне питання з пільговими перевезеннями. Однак, функціонування даних систем стане можливим лише у разі врегулювання міською владою всіх юридичних аспектів.

Варто зазначити, що без прийнятого органами місцевого самоврядування чітко визначеного порядку з впровадження системи валідації, вона не діятиме.

  У свою чергу заступник міського голови Олександр Поляруш проігнорував дане зауваження, наполягаючи, що перевізники зобов’язані їх встановити. Натомість «картка білоцерківця», на його думку, можливо буде впроваджена колись в перспективі, оскільки влада не зацікавлена компенсувати транспортним компаніям плату за пільгові перевезення.

У 2019 році із 6 (шести) перевізників Білої Церкви лише 3 (троє) виконали інвестиційні зобов’язання, зокрема в частині оновлення рухомого складу. Серед справних виконавців — ТОВ «Транссіті», директор якого пообіцяв містянам й надалі покращувати якість надання транспортних перевезень.

  Дякуємо громадським активістам та всім небайдужим жителям міста за високий інтерес до розвитку транспортної системи в Білій Церкві.