У Білій Церкві влада взялась за впровадження системи валідації в громадському транспорті

   У вівторок, 10 березня 2020 року, на засіданні виконавчого комітету Білоцерківської міської ради прийнято рішення про утворення робочої групи з питань впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Білої Церкви незалежно від форм власності.

До складу групи увійшли два заступники міського голови – Олександр Поляруш і Анатолій Кравець, а також представники автотранспортних підприємств (зокрема ТОВ «Транссіті») та представник консорціуму «АСТЕК», який встановлював валідатори в тролейбусах.

Головне завдання робочої групи — проаналізувати питання щодо удосконалення системи оплати проїзду в міському пасажирському транспорті, підготувати пропозиції та проєкти необхідних документів, забезпечити взаємодію структурних підрозділів БМР з підприємствами, установами, організаціями з питань впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду.

Робоча група є постійно діючим консультативно-дорадчим органом, засідати повинна не рідше ніж два рази на місяць.

Пропозиції (рекомендації) робочої групи, прийняті в межах її компетенції, оформлюються протоколом, який підписується головою, заступником голови або головуючим, секретарем та всіма членами робочої групи, які брали участь у засіданні.

Пропозиції (рекомендації) робочої групи, прийняті в межах її компетенції направлятимуться (подаються) міському голові для розгляду та прийняття рішення.

Варто зазначити, що впродовж останніх кілька років транспортна компанія ТОВ «Транссіті» неодноразово зверталась до міської влади з проханням створити відповідну робочу групу з впровадження системи валідації у міських автобусах.

Сподіватимемось, що найближчим часом розпочнеться активна фаза цього процесу й жителі Білої Церкви матимуть можливість відчути на собі покращення якості пасажирських перевезень.